Maxi MT2 Emeklik Kraliyet dönüşümlü BK düşürmeli - - Metin2 emek pvp serverler tanıtımları,emek mt2 pvp server,metin2 emek pvp server 2014,metin2 pvp serverler tanıtımları,metin2 pvp serverler editsiz,metin2 emek pvp server facebook
facebook mt2servers ico twitter ico google plus ico youtube ico

SERVER BİLGİLERİ

Server Adı
:
Maxi MT2 Emeklik Kraliyet dönüşümlü BK düşürmeli
Derece
:
Zor
Durum
:
Server Açık
E.Tarihi
:
2014-10-23 17:29:36
Puan
:
7 OY

Maxi MT2 Emeklik Kraliyet dönüşümlü BK düşürmeli

reklam reklam reklam

Öncelikle NPC ler baştan aşşağı silahçı,zırhçı editlenmiştir..Oyundan 61 lwl zırhlarını dahi NPC lerden kaldırdık.Bunun nedeni oyunu tamamen EMEK olarak dönüştürdük..
Lwl alma sistemi zaten zordu aynı şekilde kaldı ona dokunmadık.Oyun içinde yazılanlara aldırış gösterimeyecektir.Emek sw'sidir..LWL sistemi şu şekilde olmuşutr..
120 Lwl son 120 Lwl olmanız için yaklaşık 3500 dakika kasılmanız gerekmektedir yani yaklaşık olarak 3 gün aralıksız..100'den sonra her saatte 1 lwl olarak ayarlanmıştır..
Direk P olayı tarihe karışmıştır.Oyuna Ruh taşlarını soktuk..Yani Bk okuyarak skillerinizi geliştiriceksiniz..Çoğu sw de efsun botu sorunu var..
Yani Efsun botu çoğu sw de en korumalısında bile injec edilip çalışmaktadır.O yüzden adil olmak için Efsun botunu oyuna biz ekledik..Efsun Botu aktiftir..
Efsunları Sabitledik oyun içinden deneyerek bilgi alabilirsiniz..Dönüşümler üstünde oynadık zır dönüşümleri Çelik } Tukuaz } Beta } Kraliyer şeklindedir..
Kıyafet bugu çözülmüştür..Yani kıyafetlerin yeni zamanları 115 gündür..Aynı şekilde Pet hayvanlarında öyle..
Ejderha Tanrısı yardımları kaldırılmıştır.Nedeni her oyuncunun adil bir şekilde efsunlarını yarıştırarak oynamasıdır..
Misal olarak Savaşçı bedensel karakteri Ejderha Tanrısı yardımı ile kendine savunma çekerek Zihinselin gücüne ortak oluyordu..
Bu tamamen düşünülmüş ve kaldırılmıştır..Oyunda para düşmesi zorlaştırılmıştır..Fakat Exp koruma ile zindanda 61 lwl yan charınız ile para kasabilirsiniz..
Beta Map aktif hale gelmiştir..
EXP oranı az diyenler biraz aklını kullanıp WS ' ye değilde efsunlarını EXP kazanmaya kullanırsa ve grup olarak kasılır ise Liderin Kitabı ile güzel exp geldiğini
Anlayacaktır..Silah dönüşümlerine dokunulmamıştır..
İnci,Ot gibi + basma itemlerini kendiniz düşürüceksiniz artık Marketten kaldırılmıştır..
 
      Etiketler:- Maxi MT2 E - Maxi MT2 E İndir - Maxi MT2 E Kayıt Ol

YorumlarMetin2 Pvp Serverler

Bu tür sistemler arasına yeni giren ve kısa zaman içerisinde en iyi tanıtım sitelerinden biri olan sitemiz siz pvp server oyuncularına ve pvp server kurucularına en iyi hizmeti verebilmek için eklenen metin2 pvp leri tek tek denetlemekte ve ondan sonra listelemekteyiz. Platformumuz 2014 yılında yayına girmiş ve kısa bir süre içinde geniş kitleye hitap etmeyi başarmış reklam verenleri memnun bırakmıştır. Tüm pvp serverler oyuncularına iyi oyunlar dileriz...

pvp serverlar | pvp serverler | metin2 pvp | metin2 pvp serverler | metin2 pvp serverler | pvp serverlar | sitemap
Metin2 pvp serverler

pvpmt2serversmetin2 pvp serverlar

metin2 pvp serverlar

pvp serverlar

serverlar
silkroad serverlar
emek serverlar
knight serverlar
knight pvp serverlar