Metin2 ??? Hatası ve Kesin Çözüm
facebook mt2servers ico twitter ico google plus ico youtube ico

Metin2 ??? Hatası ve Kesin Çözüm

Metin2 hataları gün bitmiyor ki bitsin her gün oyuna girişde değişik hatalar alan oyuncuların mesajlarıyla dolup taşan mesajlar,e mailler blogumuzu daha aktif olarak kullanmamız gerektiğini bilincini bizde uyandırdı.

Bugün de sıklıkla karşılaşılan tamamen oyunun sorunu olmayan ve oyuncu kaynaklı bir sorun için çözüm önerileri sunacağız.Metin2 ve pvp serverler de "??? hatası "net bir sebebi yok malesef.Çünkü sebebi bayağı fazladır.Belki bir dll dosya uzantısı ek[Bu kelime yasaklıdır]tir.Belkide örneğin;devil.dll dosyası her pvpde aynı olmayabilir.İki pvp 'nin aynı dll'yi kullanaması farklı boyutlarla gelmesi ??? hatasına sebep olacaktır.

Çözüm temiz bir metin2 Tr içine full pack indirmekdir.Arkadaşlar bir pvp'de sorunsuz oynamanın anahtarı full packdır.Eğerki full packınız yoksa herhangi bir mapda bugda kalmanız kaçınılmazdır bilginiz olsun,önerilerimiz arasında aynı pack üzerine yüzlerce pvp kurmayın.Sizde haklısınız her önüne gelenin pvp açtığı sektör olan metin2 pvp serverler böyle oldukça oyun hatalarıda artacak,oyun kalitesi azalacak,user sayısı gün geçtikçe azalacaktır.

Diğer konumuzda " yarı insanlara karşı güçlü efsunu " detaylı bilgi verildi bakmanızda tavsiye var.

Tarih: 0000-00-00 00:00:00

Metin2 ??? Hatası ve Kesin Çözüm YorumlarıMetin2 Pvp Serverler

Bu tür sistemler arasına yeni giren ve kısa zaman içerisinde en iyi tanıtım sitelerinden biri olan sitemiz siz pvp server oyuncularına ve pvp server kurucularına en iyi hizmeti verebilmek için eklenen metin2 pvp leri tek tek denetlemekte ve ondan sonra listelemekteyiz. Platformumuz 2014 yılında yayına girmiş ve kısa bir süre içinde geniş kitleye hitap etmeyi başarmış reklam verenleri memnun bırakmıştır. Tüm pvp serverler oyuncularına iyi oyunlar dileriz...

pvp serverlar | pvp serverler | metin2 pvp | metin2 pvp serverler | metin2 pvp serverler | pvp serverlar | sitemap
Metin2 pvp serverler

pvpmt2serversmetin2 pvp serverlar

metin2 pvp serverlar

pvp serverlar

serverlar
silkroad serverlar
emek serverlar
knight serverlar
knight pvp serverlar