Metin2 Boss Eventi Nasıl Yapılır ?
facebook mt2servers ico twitter ico google plus ico youtube ico

Metin2 Boss Eventi Nasıl Yapılır ?

Yine bir event konusuna el atacağız bugün en başta bunu belirtmeyi uygun görüyorum. Nedir bu eventler. Eventler metin2 pvp serverleriçinde oyuncuların sıkılmasını gidermek için yapılan türlü türlü yarışlardır ve oyuncular bu yarışma sonucu oyun yöneticisinin belirlediği yada bosslardan düşen hediyeler kazanırlar. Pvp serverler oyuncuları bu yarışmalara baya ilgi duymakta ox yarışmasından sonra en fazla ilgili boss eventi alıyor bunun için ikinci sıraya bu konuyu aldık. Boss eventi yapmak için gerekli boss kodları öncelikle bilinmeli. Bu kodları daha önceki  metin2 boss kodları konumuzda sizlerle paylaşmıştık. Buradan gerekli kodları öğrenebilirsiniz. Evente başlamak için ilk önce bir harita seçilir ben bu haritayı çöl olarak seçiyorum. 
 
1 - ) İlk olarak yongbi çölüne ışınlanın
 
2 - ) Çeşitli bosları bu haritanın orta kısmındaki alana güzelce yerleştirin. ( Konuda size verdiğimiz kodları /m 1093 yaparak mesela azrail atın veya başka bir boss atın)
 
3 - ) Bütün bosslar güzelce yerleştikten sonra "/n" yaparak duyuru geçin ve çölde boss eventi başladığını belirtin
 
Artık event başlamıştır oyuncularınız bu haritaya hemen ışınlanıp kendilerine düşenleri hak etmeye çalışacaklardır iyi oyunlar dilerim.
Tarih: 2014-05-06 21:51:51

Metin2 Boss Eventi Nasıl Yapılır ? YorumlarıMetin2 Pvp Serverler

Bu tür sistemler arasına yeni giren ve kısa zaman içerisinde en iyi tanıtım sitelerinden biri olan sitemiz siz pvp server oyuncularına ve pvp server kurucularına en iyi hizmeti verebilmek için eklenen metin2 pvp leri tek tek denetlemekte ve ondan sonra listelemekteyiz. Platformumuz 2014 yılında yayına girmiş ve kısa bir süre içinde geniş kitleye hitap etmeyi başarmış reklam verenleri memnun bırakmıştır. Tüm pvp serverler oyuncularına iyi oyunlar dileriz...

pvp serverlar | pvp serverler | metin2 pvp | metin2 pvp serverler | metin2 pvp serverler | pvp serverlar | sitemap
Metin2 pvp serverler

pvpmt2serversmetin2 pvp serverlar

metin2 pvp serverlar

pvp serverlar

serverlar
silkroad serverlar
emek serverlar
knight serverlar
knight pvp serverlar