Metin2 Lonca Savaşı Bugunu Kapat
facebook mt2servers ico twitter ico google plus ico youtube ico

Metin2 Lonca Savaşı Bugunu Kapat

Bu yazımızda sizlere metin2 pvp serverlar'da yeni meydana gelen bir açığı nasıl kapatabiliceğinizi anlatıcağım.Öncelikli olarak bu açık nasıl yapılır ve ne işe yaradığını belirtelim.Bu açık herhangi bir lonca liderinin loncasında 8 veya daha fazla üye varsa /war – ****** **** şeklinde bir komut kullanarak channel yani kanalları kapatıyorlar.Komutu tam olarak paylaşmadım çünkü piyasada halen açığın kapalı olmadığı serverler mevcut ergen arkadaşlarımıza davetiye çıkarmak istemiyorum.Bu komutu engellemek için game dosyamıza bir diff yüklüyüceğiz bu diff sayesinde bu komut yazıldığı zaman açık çalışmıyıcak ve kanallarınız kapanmıyıcaktır.
 
 
Not : Yukarıdaki işlemleri uygulamadan önce herhangi bir aksiliğe karşı olarak mutlaka ve mutlaka game dosyanızın yedeğini alın.
Tarih: 2014-05-08 22:30:51

Metin2 Lonca Savaşı Bugunu Kapat YorumlarıMetin2 Pvp Serverler

Bu tür sistemler arasına yeni giren ve kısa zaman içerisinde en iyi tanıtım sitelerinden biri olan sitemiz siz pvp server oyuncularına ve pvp server kurucularına en iyi hizmeti verebilmek için eklenen metin2 pvp leri tek tek denetlemekte ve ondan sonra listelemekteyiz. Platformumuz 2014 yılında yayına girmiş ve kısa bir süre içinde geniş kitleye hitap etmeyi başarmış reklam verenleri memnun bırakmıştır. Tüm pvp serverler oyuncularına iyi oyunlar dileriz...

pvp serverlar | pvp serverler | metin2 pvp | metin2 pvp serverler | metin2 pvp serverler | pvp serverlar | sitemap
Metin2 pvp serverler

pvpmt2serversmetin2 pvp serverlar

metin2 pvp serverlar

pvp serverlar

serverlar
silkroad serverlar
emek serverlar
knight serverlar
knight pvp serverlar