Metin2 Ox Eventi Nasıl Yapılır ?
facebook mt2servers ico twitter ico google plus ico youtube ico

Metin2 Ox Eventi Nasıl Yapılır ?

Günümüzde metin2 online oyununun hızla gelişmesiyle birlikte metin2 pvp serverler sunucularıda bir okadar hızla gelişmekte olup yeni ihtiyaçlar ortaya çıkmaktadır. Bunlar nasıl ihtiyaçlardır mesela gmlerin bilgiye ihtiyacı artmaktadır. Bir gm oyuncularına event yapmak istiyor ama bilmediğinden napıyor yapamıyor hemen işte google'ye gireyim bakayım falan diyor giriyor arıyor ve sitemize geliyor. Event yapmayı öğreniyor bu tür ihtiyaçlar gün geçtikçe dahada çok artıyor şimdi biz ox nasıl yapılır onu öğreteceğiz bilmeyen arkadaşlara bunu belirtelim. Başlıyoruz aşağıdaki adımları sıra sıra yapın.
 
1 - İlk önce "/go ox" yapılarak Ox event haritasına ışınlanın.
2 - Burada isimsiz çiçekler yada yaşlı nine olması gerekiyor yok ise isimsiz çiçekler "/m 20358" yaşlı nine ise "/m 20068" bu kodlardan gelecek mobdan ox başlıyordur.
3 - İsimsiz çiçekler geldiğini farz edelim ve üzerine tıklayalım ve ox yarışmasının girişlerini açmak için başlat komutunu verelim.
4- Başlat komutu pvp serverler de verildikten sonra oyuncularınıza başladığını duyurmak için sürekli /n den duyuru geçin ox yarışması başladı diye.
5- Oyuncular haritaya ışınlaması bittikten sonra isimsiz çiçeklere tıklayarak sıra sıra sorular sorun ve en sona kalana ödülünü verin.
6 - İsimsiz çiçeklere tıklayarak yarışmayı bitirin ve oyuncular köylerine ışınlansın.
 
Yapmanız gerekenler bu kadar  artık sizde ox eventi yapmayı öğrenmiş durumdasınız. İyi oyunlar diliyorum
Tarih: 2014-05-06 21:47:43

Metin2 Ox Eventi Nasıl Yapılır ? YorumlarıMetin2 Pvp Serverler

Bu tür sistemler arasına yeni giren ve kısa zaman içerisinde en iyi tanıtım sitelerinden biri olan sitemiz siz pvp server oyuncularına ve pvp server kurucularına en iyi hizmeti verebilmek için eklenen metin2 pvp leri tek tek denetlemekte ve ondan sonra listelemekteyiz. Platformumuz 2014 yılında yayına girmiş ve kısa bir süre içinde geniş kitleye hitap etmeyi başarmış reklam verenleri memnun bırakmıştır. Tüm pvp serverler oyuncularına iyi oyunlar dileriz...

pvp serverlar | pvp serverler | metin2 pvp | metin2 pvp serverler | metin2 pvp serverler | pvp serverlar | sitemap
Metin2 pvp serverler

pvpmt2serversmetin2 pvp serverlar

metin2 pvp serverlar

pvp serverlar

serverlar
silkroad serverlar
emek serverlar
knight serverlar
knight pvp serverlar