Metin2 Pvp Serverler Navicat Şifresi Değiştirme
facebook mt2servers ico twitter ico google plus ico youtube ico

Metin2 Pvp Serverler Navicat Şifresi Değiştirme

Metin2 Pvp Serverler Navicat Şifresini Değiştirme

İlk olarak doğru bilinen bir yanlışı düzeltelim . Navicat şifresi olarak bilinen şey  aslında Mysql şifresidir . Navicat ise Mysql ‘a bağlantıyı sağlayan programdır .Yani herhangi bir navicat şifresi yoktur . Bu bir yanlış olsa da tüm oyuncular ve kurucular navicat şifresi diyerekten akıllara kazıdı .Şimdi konumuza dönecek olursak Mysql  şifremiz nasıl değişir gösterelim .

Eğer bilgisayarınız da keylogger veya trojan olmadığına eminseniz başlayalım .Aksi halde ne kadar şifre değişsek de sürekli çalınacaktır . Öncelikle Navicat programını açıyoruz ve metin2 pvp serverlere bağlanıyoruz . Ardından Mysql serverinden oturum açmamız gerek .  Daha önce girdiğinizi varsayıyoruz yoksa da connection kısmından kaydolun . Şimdi buradan User yazan kısmı seçiyoruz . Şifre değiştirme işlemlerini buradan gerçekleştiriyoruz. Karşımıza birçok kullanıcı çıkacak telaş etmeyin bunlardan sadece bir tanesi siz oluyorsunuz . O da ‘’ root@% ‘’ yazan oluyor . Buna çift tıklayın . Ardından çift tıkladığınız zaman yeni bir pencere gelir ve burada   ‘’ password ‘’ ve  ‘’ confirm password ‘’ yazan yere yeni şifremizi yazalım ve çarpıya basmadan önce hemen yan tarafında  ‘’ advanced ‘’  ‘’ server privileges ‘’ yazan ayarlar görmekteyiz  . Bunlar kullanıcının ayarlarıdır . Siz buradan kendinize yetki verebilirsiniz . Eğer yetki arttırmak isterseniz  ‘’ Server privileges ‘’ kısmından kendinize istediğiniz kadar yetki verebilirsiniz .Bu sayede artık hem yetki vermeyi hem şifre değişmeyi göstermiş olduk .

Dikkat Etmeniz Gereken Noktalar

Root şifresini kesinlikle unutmuyoruz aksi halde pvp serverleriniz tarihe karışabilir .Bu durumda yapabileceğiniz  bir şey kalmayacaktır. Root şifresi tüm ana dosyalara ulaşmanızı sağlayan bir şifredir . En yakın dostunuz bile olsa root şifresi paylaşılmamalı aksi halde tüm emeklirinizi tek tuşla silebileceklerdir . Pvp serverler içerisinde root şifresi ile ilgili güçlü bir parola oluşturmalısınız ancak bu parolayı yazmalı ve telefon veya herhangi bir yere not olarak kaydetmelisiniz . Bu kesinlikle dikkat edilmesi gereken bir konu .

Tarih: 2016-11-30 11:55:34

Metin2 Pvp Serverler Navicat Şifresi Değiştirme YorumlarıMetin2 Pvp Serverler

Bu tür sistemler arasına yeni giren ve kısa zaman içerisinde en iyi tanıtım sitelerinden biri olan sitemiz siz pvp server oyuncularına ve pvp server kurucularına en iyi hizmeti verebilmek için eklenen metin2 pvp leri tek tek denetlemekte ve ondan sonra listelemekteyiz. Platformumuz 2014 yılında yayına girmiş ve kısa bir süre içinde geniş kitleye hitap etmeyi başarmış reklam verenleri memnun bırakmıştır. Tüm pvp serverler oyuncularına iyi oyunlar dileriz...

pvp serverlar | pvp serverler | metin2 pvp | metin2 pvp serverler | metin2 pvp serverler | pvp serverlar | sitemap
Metin2 pvp serverler

pvpmt2serversmetin2 pvp serverlar

metin2 pvp serverlar

pvp serverlar

serverlar
silkroad serverlar
emek serverlar
knight serverlar
knight pvp serverlar