Metin2 diff nasıl eklenir
facebook mt2servers ico twitter ico google plus ico youtube ico

Metin2 diff nasıl eklenir

En son anllattıklarımız arasında metin2 /war açığını kapatmak vardı hatırlarsanız bu konuda difften bahsetmiştik şimdi ise nasıl yapıldığını siz kullanıcılarımız için anlatacağız. Aslında diff atmak çok basittir pvp serverler gamesine yalnız tabiki doğru zamanda doğru diff atarak. Yanlış diff atarsak ne olur oyunda herhangi bir bozukluk yaşanırmı ? hiç belli olmaz metin2 pvpniz hiç açılmayabilir bile hatta çökebilir. Bunun için gameye diff atmadan önce mutlaka yedeğini almayı unutmayın. Hazırsanız anlatıma geçiyorum ilk önce vereceğim diff programını indiriyorsunuz bilgisayarınıza çünkü metin2 pvp gamesine diff programı olmadan diff atılmaz.
Programı indirdikten sonra sağına tıklayarak arşivden çıkarın.Program açıldıktan sonra aşağıdaki gibi bir şey göreceksiniz
 
resimde açıklaması yazdığı gibi diff ve game dosyasını seçeceksiniz yalnız şöyle bir sorun var diff dosyası nasıl bir dosya olacak. Bu dosyayı oluşturmak için yeni metin belgesi açıyorsunuz içine diff kodlarını yazıp sonundaki txt uzantısını diff yapıyorsunuz bukadar basit yaptıkdan sonra programdan seçiyorsunuz ve gameyi seçiyorsunuz. Git butonuna tıkladıktan sonra aşağıdaki resim gibi bir görüntü alıyorsunuz.
 
Sağ boşlukda hazır yazısını görürseniz diff pvp serverler'e eklenmiştir demek eğer göremezseniz eklenmemiş demektir konumuz bu kadar umarım yapabilrisiniz yapamayanlara yorumdan yardımcı oluruz iyi oyunlar dileriz.
Tarih: 2014-05-10 22:30:08

Metin2 diff nasıl eklenir Resimler

Metin2 diff nasıl eklenir YorumlarıMetin2 Pvp Serverler

Bu tür sistemler arasına yeni giren ve kısa zaman içerisinde en iyi tanıtım sitelerinden biri olan sitemiz siz pvp server oyuncularına ve pvp server kurucularına en iyi hizmeti verebilmek için eklenen metin2 pvp leri tek tek denetlemekte ve ondan sonra listelemekteyiz. Platformumuz 2014 yılında yayına girmiş ve kısa bir süre içinde geniş kitleye hitap etmeyi başarmış reklam verenleri memnun bırakmıştır. Tüm pvp serverler oyuncularına iyi oyunlar dileriz...

pvp serverlar | pvp serverler | metin2 pvp | metin2 pvp serverler | metin2 pvp serverler | pvp serverlar | sitemap
Metin2 pvp serverler

pvpmt2serversmetin2 pvp serverlar

metin2 pvp serverlar

pvp serverlar

serverlar
silkroad serverlar
emek serverlar
knight serverlar
knight pvp serverlar