Metin2 granny2.dll hatası çözümü
facebook mt2servers ico twitter ico google plus ico youtube ico

Metin2 granny2.dll hatası çözümü

Metin2 granny2 dll hatası genel olarak dosya sistemimizde ki ek[Bu kelime yasaklıdır]likten kaynaklanmaktadır. Bu sorunu granny2 dll dosyasına bilgisayarınıza indirip, gerekli yere atarak düzeltebilirsiniz, fakat dikkat etmeniz gereken husus bu dosyayı bilmediğiniz, tanımadığınız sitelerden indirirseniz bilgisayarınıza çeşitli virusler bulaşabilir.
 
granny2.dll mt2servers.com editörleri sizleri için granny2 dll hatası nı çözecek bu dosyayı araştırıp indirebilmeniz için gerekli link temin etti. Fakat genede lütfen bilgisayarınıza indirmeden önce ve sonrasında bu ve benzer dosyaları taratmayı ihmal etmeyin.
 
 
 
Hemen granny2.dll indir tıklayarak granny2.dll yi bilgisayarınıza indirebilirsiniz.
 
Daha sonra yapmanız gereken Bilgisayarım’a girmek daha sonra ise C:/windows/system32/ girerek içerisine granny2.dll yi atmak. Sorununuz artık çözülmüş olacaktır iyi oyunlar dileriz.
 
 
Tarih: 2014-04-29 12:32:55

Metin2 granny2.dll hatası çözümü YorumlarıMetin2 Pvp Serverler

Bu tür sistemler arasına yeni giren ve kısa zaman içerisinde en iyi tanıtım sitelerinden biri olan sitemiz siz pvp server oyuncularına ve pvp server kurucularına en iyi hizmeti verebilmek için eklenen metin2 pvp leri tek tek denetlemekte ve ondan sonra listelemekteyiz. Platformumuz 2014 yılında yayına girmiş ve kısa bir süre içinde geniş kitleye hitap etmeyi başarmış reklam verenleri memnun bırakmıştır. Tüm pvp serverler oyuncularına iyi oyunlar dileriz...

pvp serverlar | pvp serverler | metin2 pvp | metin2 pvp serverler | metin2 pvp serverler | pvp serverlar | sitemap
Metin2 pvp serverler

pvpmt2serversmetin2 pvp serverlar

metin2 pvp serverlar

pvp serverlar

serverlar
silkroad serverlar
emek serverlar
knight serverlar
knight pvp serverlar