test
facebook mt2servers ico twitter ico google plus ico youtube ico

test

Metin2 Pvp Serverler OX Soruları Nasıl Düzenlenir ?

Metin2 pvp serverler de önemli özellik etkinlik , en sevilen etkinlik ise OX etkinlikleri oluyor. Çünkü katılması ve oynaması oldukça kolay olan bu oyunda kas gücü değil zeka gücü önemseniyor . Öncelikle OX etkinliği nedir onu açıklayacak olursak : OX etkinliğinde oyuncular ilk olarak bir haritaya ışınlanarak etkinlik bölgesine ulaşmış olur. Bu bölgede oyuncuların hepsi toplandığı zaman etkinlik başlamaya hazır olur ve GM de etkinliğe geldiği zaman etkinlik başlar. Etkinlik içersinde GM bir soru sorar ve bu sorunun cevabı eğer doğru ise O harfinin bulunduğu bölgeye giden oyuncular bir sonraki aşamaya geçerken X bölgesine giden oyuncular köye veya metin2 pvp serverler sahibi nereyi ayarladıysa o haritaya ışınlanarak etkinlikten çıkar.

Etkinlik Düzenlemeye Gelecek Olursak ?

Kazanılacak olan ödüller GM tarafından belirlenir. GM tarafından verilecek olan ödüller genellikle kolayca satın alınamayan veya pvp serverler de kolayca alınamayacak olan eşyalar olur.

İlk işlem FTP programları ile pvp serverlere bağlanıyoruz . Ardından düzenleme yapacağımız dosyaya ulaşmak için şu dizine ulaşmak için takip edin : " /usr/game/share/locale/turkey " bu dizi içerisinde "  Oxquiz.lua" adındaki dosyaya ulaşmamız gerekiyor.  Ardından bu dosyayı masaüstüne alarak öncelikle bir yedeğini başka yerde tutalım . Ardından dosyayı Notepad++ ile açalım. Açtığımız zaman içerisinde sorular ve cevapların doğru olup olmadığını belli etmek için True (Doğru) veya False (Yanlış) yazmaktadır . Buradan soruları değiştirerek dosyayı kaydedin . Ardından kaydettiğiniz dosyayı tekrardan aynı dizine atarak düzenlemeyi tamamlamış oluruz.

İkinci aşamaya gelelim ,  normalde buraya kadar tamam olarak sanılmaktadır ancak henüz işlem bitmedi .

Hata Oluşursa Ne Yapıyoruz ?

Şimdi Putty programını açarak pvp serverlere bağlanıyoruz . Ardından " cd /usr/game/share/locale/turkey  " yazarak enter diyoruz . Ardından  ./qc oxquiz.lua " yazarak enter diyoruz. Reboot işlemi yapmamız gerekiyor . Reboot işlemi tamamlanınca OX etkinliğine girerek deneyebilirsiniz. Eğer herhangi bir hata oluşuyorsa bu durum da hemen yedek aldığımız dosyayı tekrardan bir yere yedekliyoruz ve ilk yedeğimizi düzenleme yaptığımız dosya ile değiştirerek sorunun düzenleme yaptığımız dosyada olup olmadığına bakıyoruz .

 

Tarih: 2016-10-12 01:30:33

test YorumlarıMetin2 Pvp Serverler

Bu tür sistemler arasına yeni giren ve kısa zaman içerisinde en iyi tanıtım sitelerinden biri olan sitemiz siz pvp server oyuncularına ve pvp server kurucularına en iyi hizmeti verebilmek için eklenen metin2 pvp leri tek tek denetlemekte ve ondan sonra listelemekteyiz. Platformumuz 2014 yılında yayına girmiş ve kısa bir süre içinde geniş kitleye hitap etmeyi başarmış reklam verenleri memnun bırakmıştır. Tüm pvp serverler oyuncularına iyi oyunlar dileriz...

pvp serverlar | pvp serverler | metin2 pvp | metin2 pvp serverler | metin2 pvp serverler | pvp serverlar | sitemap
Metin2 pvp serverler

pvpmt2serversmetin2 pvp serverlar

metin2 pvp serverlar

pvp serverlar

serverlar
silkroad serverlar
emek serverlar
knight serverlar
knight pvp serverlar